7.kolo, neděle 16.3.2008
Březová - FK Liptál  5:3  (4:1)
Březová:
FK Liptál:

Komentář k zápasu

Z L Í N - K poslednímu plánovanému přípravnému utkání na umělé trávě ve Zlíně si Liptál pozval celek Březové. Na rozdíl od posledních dvou střetnutí se Liptál představil ve skoro kompletní sestavě, bohužel na předvedené hře ani výsledku to znát nebylo.

Březová předčila Liptál v bojovnosti a fyzické kondici. Hlavní zbraní soupeře se staly standartní situace. Po vyrovnaném začátku se ujala Březová vedení 0:1. Na tuto branku dokázal Liptál zareagovat a během několika minut byl stav srovnaný - 1:1. V dalším průběhu zápasu ale převzala Březová iniciativu a po třech (!!!) standartních situacích, se kterýma si obrana Liptálu nedokázala poradit navýšil soupeř svůj náskok na poločasových 1:4.

Ve druhé půli nejprve Březová navýšila svůj náskok na hrozivých 1:5, Liptál však ještě do konce zápasu dokázal stav alespoň zkorigovat na 3:5.

Zajímavost zápasu: Z důvodu zranění brankáře Smilka odchytal druhý poločas za Liptál náhradní gólman Březové.
Play Free roulette kostenlos, video poker games and gokautomaten right now!