Střelecké trápení FK Liptál

pondělí 20.9.2010 | redakce

V nedělním zápase přijel do Liptála tým z Jarcové a ukázal domácímu týmu jak se dá ze tří šancí vstřelit tři branky.

Domací začali zápas ve velkém tempu a již v první minutě měl Mikel velkou šanci ke vstřelení úvodního gólu, ale bohužel jeho střela šla vedle branky. Liptál měl převahu a většina prvního poločasu se odehrávala na půlce soupeře. Domácí tým si vytvořil několik slibných šancí, ale ani jedna akce neskončila gólem. Přísloví nedáš dostaneš se opět naplnilo, když hosté z jejich první šance vstřelili náhodný gól. V druhé půli již Liptál na hřišti nebyl dominujícím týmem. V polovině druhého poločasu se ale Liptál konečně dočkal vstřelení branky, když po hezké individuální akci se prosadil Havel a vyrovnal na 1:1. Kdo věřil v obrat zápasu se mýlil. Hosté z následných dvou šancí vstřelili dvě branky a bylo rozhodnuto. Jarcová vyhrála 3:1.