V okresním poháru druzí

čtvrtek 26.8.2010 | redakce

Domácí mužstvo FK Liptál nestačilo ve finále letního poháru mužů OFS Vsetín na tým Podlesí "A" a prohrál vysoko 1:6.

Soupeř z Podlesí rozhodl o vývoji utkání již v prvních minutách, když už v páté minutě prvního poločasu vedl na týmem Liptála 0:2. Po tomto špatném začátku se domácí hráči výrazně zlepšili a hra se vyrovnala. Domácí hráči si vytvořili několik velice slibných příležitostí. Jednu z pěkných akcí využil ke vstřelení branky Havel. Ve druhém poločase byli hosté lepším týmem na hřišti a pomalu zvyšovali svůj náskok až na konečných 1:6. Nutno říci, že Liptál v tomto zápase nenastoupil v nejsilnější sestavě z důvodu velké marodky a letních dovolených. Na závěr si můžeme jenom přát, aby tuto vysokou porážku vrátil tým FK Liptál v mistrovských útkáních týmu Podlesí "B".

FK liptál gratuluje vítězi okresního poháru.