Bez obdrženého gólu

pondělí 15.2.2010 | Redakce

Huslenky - náš soused v mistrovské tabulce byl naším dalším soupeřem na turnaji ve Valašském Meziříčí.

Liptál vstoupil do utkání lépe a hned od začátku si vytvářel brankové příležitosti. Střela Urbana z 25 metrů mohla rozvlnit soupeřovu síť, nebýt dobře postavené brány Huslenek. Po centru Daňka, na který si naběhl zcela osamocený Mikel, se již skóre měnilo. Mikel usměrnil hlavou míč do sítě a dostal tak Liptál do vedení – 0:1. Huslenky se před naši bránu dostávali pouze ojediněle. Naše další šance zůstaly do poločasu nevyužity.

Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivněji. Výsledkem byla penalta, kdy po zákroku hostujícího brankáře na Řezníčka píšťalka rozhodčího nemohla zůstat němá. Penaltu s přehledem proměnil Urban – 0:2. Soupeř se tlačil před naši bránu čím dál víc, ale Svoboda si svou první nulu za Liptál nenechal vzít. Naopak po jednom z útoků na branku Huslenek se k míči dostal Blanarčík a chytrým lobem přehodil brankáře – 0:3.

Nutno říci, že soupeř svou kvalitou patřil mezi slabší týmy a jen svými chybami a nekoncentrovaností jsme mu dovolily dostávat se před naši bránu.