Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2011 vyšly tyto články:

20.6.Fotbalový A-tým se zachránil ve III. tříděredakceTak i fotbalová sezona mužů ve III. třídě skončila. Byla to velmi těžká sezona pro celý fotbalový Liptál. Přitom podzimní část nedopadla zas tak špatně. Liptál měl po podzimu na kontě 7 výher, 1 remízu a 6 proher a nasbíral do podzimní tabulky celkem 22 bodů. Jarní část sezony už nebyla tak úspěšná a Liptál dokázal uhrát pouze 10 bodů. I proto Liptál okupoval příčky na spodním konci tabulky. O konečném umístění v tabulce rozhodlo až poslední kolo soutěže. V tomto kole se rozhodovalo o týmech které sestoupí a bohužel mezi tyto týmy patřil i Liptál. Naši fotbalisté zajížděli k poslednímu utkání do Semetína. Liptál svůj poslední zápas zvládl a vyhrál v Semetíně 1:0 gólem Davida Londy. Toto vítězství zajistilo Liptálu umístění na konečném desátém místě v tabulce a rozhodlo o dalším setrvání ve III. třídě.
Je velice pozitivní, že Liptál i po předváděných výkonech, obsadil dle statistiky druhé místo v počtu diváků na domácích zápasech. A bylo to vidět i na posledním zápase v Semetíně, kde Liptál povzbuzovalo mnoho Liptalských fandů, kterým záleží na Liptalském fotbale. Pro hráče jsou fanoušci velice důležití a všichni si jejich přízně velice vážíme. Všichni doufáme, že taková návštěvnost nás bude provázet i v dalších sezonách.
15.6.Liptálští žáci patří zase mezi nejlepšíredakce
Fotbalová sezóna 2010/11 okresního přeboru starších žáků je už za námi. Naši nejmladší sehráli poslední zápasy a tabulka výsledků je uzavřena. 
Po loňském suveréním postupu liptálských žáků do okresního přeboru i letos žáci bojovali o nejvyšší příčky v tabulce. Vstup do nové sezony byl velice vydařený a hned první dvě utkání skončily vítězstvím. V dalších zápasech vítězství výrazně převyšovaly zápasy se ztrátou bodu. Nakonec sezóny měl Liptál na kontě 10 vítězství, 1 remízu a 5 proher s celkovým skórem 53:27 a umístil se na konečném druhém místě. I v letošní sezoně vedli tým žáků trenéři Ladislav Gerža a Zdenek Fojtů.
Na závěr bych chtěl všem mladým fotbalistům ale i jejich vedení a rodičům poděkovat za celou završenou sezónou a zvlášť hráčům a trenérům bych chtěl poděkovat za jejich předvedené výkony a popřát jim mnoho úspěchu v dalších fotbalových sezónách.
Tabulka
P.    Tým     
Záp. Bod
1Huslenky
9
17
2
Valašská Senice
9
16
3
Valašská Polanka 9
15
4
Liptál
9
15
5
Halenkov B
9
14
6
Ratiboř B
9
14
7
Študlov/Lidečko 9
12
8 Střelná910
9
 Janová97
10 Leskovec97
    
    
    
    
 
Anketa

 

Počet hlasujících: 1

 
Narozeniny
tento měsíc již nikdo nemá narozeniny
 
Marodka
na marodce není žádný hráč
 
 
 
Copyright © 2008 FK Liptál, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS, Nastavení cookies