Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2012 vyšly tyto články:

31.5.Turnaj v malé kopané 2012redakceFotbalový klub Liptál Vám oznamuje, že v sobotu 30.6.2012 od 11.00 hod na hřišti v Liptále proběhne 12. ročník turnaje v malé kopané. Po skončení turnaje bude následovat diskotéka.
  • Cena pro vítěze turnaje = 3000 Kč.
Informace a přihlášení týmů do turnaje u:
  • Ing. Milan Daňa (tel. 777 931 876, email: mdana@centrum.cz)
  • Karel Březáček (tel. 737 502 793)
Propozice a pravidla turnaje najdete uvnitř článku:
28.5.Hledá se trenér dorosturedakceFotbalový klub Liptál hledá pro příští sezónu 2012/2013 trénera dorostu. Kdo má zájem ať kontaktuje osobně nebo telefonicky Ing. Milana Daňu, tel. 777 931 876.
21.5.Muži konečně získali tři bodyredakce
Tento víkend zavítal na útkání mužů soupeř z Jarcové. Oba týmy jsou namočeny v sestupových vodách, takže body z tohoto zápasu byly velice důležité. Zápas nezačal pro domácí vůbec dobře a po krátké době Liptál prohrával 0:2. Naštěstí se ještě do poločasu podařilo vyrovnat a tak bylo utkání po prvním poločase nerozhodně 2:2. V druhé půli se Liptálu podařily vstřelit tři branky a Liptál se dostal do vedení 6:2. Ještě chvilku před koncem korygovali hosté výsledek na konečných 6:3 po gólu z penalty.
Domácímu mužstvu se podařilo zvítězit v tomto důležitém utkání a připsalo si do tabulky cenné tři body. V dalším utkání Liptál zajiždí do Hrachovce.
9.5.Krhová si nezasloužila vyhrátredakce

Bohužel ani tento víkend domácí hráči nezískali ani bod. Začátek utkání se přitom vyvíjel velice dobře, když po brance Mikela Liptál vedl 1:0. Rychle vedení ale nevydrželo dlouho a hosté do konce poločasu otočili výsledek. Hlavně druhý gól hostů byl velice náhodný, kdy branka byla vstřelena po náhodných odrazech míče.

Do druhé půle Liptál vstoupil velice dobře a nepustil soupeře k ničemu závažnému. Vesměs celý druhý poločas byl odehrán na půlce soupeře. Bohužel tato převaha neskončila gólem a ještě před koncem utkání hosté po přečíslení zvýšili na konečných 1:3. Tentokrát je ale potřeba říci, že vyhrál ten horší.

Liptál - Krhová A: 1:3 (1:2)