Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2011 vyšly tyto články:

25.5.11. ročník turnaje v malé kopanéredakceFotbalový klub Liptál Vám oznamuje, že v sobotu 25.6.2011 od 11.00 hod na hřišti v Liptále proběhne 11. ročník turnaje v malé kopané. Po skončení turnaje bude následovat diskotéka:

Informace a přihlášení týmů do turnaje u:
  • Ing. Milan Daňa (tel. 777 931 876, email: mdana@centrum.cz)
  • Karel Březáček (tel. 737 502 793)

Propozice a pravidla turnaje najdete uvnitř článku:
17.5.O vítězi Hořansko vs. Dolansko rozhodly až penaltyredakceHistoricky první utkání mezi Hořanskem a Dolanském je za námi. Za sluného sobotního odpoledne oba tymy nastoupily do zápasu s velkým odhodláním porazit toho druhého. Bylo vidět, že hráči berou utkání zodpovědně. Všichni se snažili aspoň trochu se rozcvičit (někteří na hřišti, někteří v bufetě).
Utkání začalo v 15.00 hvizdem hlavního rozhodčího Viléma Axmana. První minuty utkání byly opatrné, oba týmy se seznamovali s terénem i s míčem. Po tomto klidném začátku zavelel kapitán hořanska Milan Gavenda do útoku a hořansko začínalo získávat na převaze a zbytek prvního poločasu už byl v jejich režii. I proto skončil první poločas 3:1 ve prospěch hořanska. 
Do druhého poločasu udělal kapitán dolanska Aleš Melichařík velké změny v kádru. Přeskupil své hráče a hned to bylo znát na hře. Dolansko se pomalu začalo dostávat do útoku a brzy převzalo otěže zápasu. Nakonec po devadesáti minutách byl stav nerozhodně 3:3. O vítězi musely teda rozhodnout penalty. 
Kapitáni i rozhodčí se domluvili na jedenácti pokutových kopech každého týmu. Jako první se postavili k míči hráči z dolanska. Kopání pokutových kopů bylo velice napínavé a po skončení jedenácté serie byl stav nerozhodný 6:6 a muselo se kopat dál. Opět se postavil k míči hráč z dolanska, který svůj pokutový kop proměnil a dolansko šlo do vedení 7:6. Poté se postavil k míči hráč z hořanska, který svůj pokutový kop nedal. Bylo rozhodnuto!
Vítězem historicky prvního utkání mezi Hořanskem a Dolanskem se stalo DOLANSKO.
Fotky z utkání Hořansko vs. Dolansko jsou umístěny zde:
Tabulka
P.    Tým     
Záp. Bod
1Huslenky
9
17
2
Valašská Senice
9
16
3
Valašská Polanka 9
15
4
Liptál
9
15
5
Halenkov B
9
14
6
Ratiboř B
9
14
7
Študlov/Lidečko 9
12
8 Střelná910
9
 Janová97
10 Leskovec97
    
    
    
    
 
Anketa

 

Počet hlasujících: 1

 
Narozeniny
tento měsíc již nikdo nemá narozeniny
 
Marodka
na marodce není žádný hráč
 
 
 
Copyright © 2008 FK Liptál, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS, Nastavení cookies