Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2011 vyšly tyto články:

31.10.Liptál konečně získal 3 bodyredakce

O tomto víkendu bylo odehráno 13. kolo III. třidý mužů ve kterém Liptál na domacím hřišti přivítal tým Janové B. Domací nastoupili do zápasu s velkou nutností získat tři body, protože v předešlých pěti zápas Liptál nezískal ani bod a propadl se do spodních pater tabulky. Liptál vstoupil do zápasu s velkým odhodláním zvítězit a již v 10. minutě Mikel vstřelil první branku do sítě soupeře. Domácí měli herní převahu a ještě do poločasu zvýšil Matoška na 2:0. Po přestavce byl Liptál stále lepším týmem na hřišti a nepustil soupeře do žádné šance. Do konce utkání měl Liptál ještě mnoho gólových šancí, ale branku se podařilo vstřelit pouze čtyřem hráčům a tak se Liptál radoval z vítězství 6:0.

Poslední utkání podzimní části sezony se příští týden odehraje na hřišti v Liptále, výkop 13.30, Liptál - Lužná.

Sestava:

• Valchář
  • Vaculík, Kirchner Ivoš, Kuboš, Křenek
  • Matoška, Daňa, Jašůrek (Urban), Válek (Daněk)
  • Mikel (Mrnuštík), Gajdošík
Branky: Mikel, Matoška, Válek, Mrnuštík, Gajdošík, Kuboš
18.10.Poslední domácí zápas žákůredakceV posledním domácím utkání v této podzimní části sezony se utkal tým Liptálu s týmem Lužné. Lužná měla před tímto zápasem na kontě pouze jeden bod za remízu s Halenkovem. I proto byl favorit tohoto utkání jasně dán a bylo to také zřejmé z průběhu utkání. Po odehraných devadesáti minutách zvítězil Liptál vysoko 7:0. Branky vstřelili: 2x Čadílek, 2x Jakubo, Navrátil, Tučník, Freund. Příští týden zajíždí naši nejmladší k poslednímu utkání podzimní části sezony do Lidečka.