Rozhodčí daroval vítězství Prlovu

čtvrtek 24.4.2014 | redakce

O tomto víkendu zavítal Liptál k utkání na hřiště do Prlova, kde se Liptál utkal s prvním týmem tabulky. Prestižní utkání bylo bohužel ovlivněno výkonem rozhodčího, který svým rozhodnutím ovlivnil výsledek utkání. První půle zápasu se odehrávala především ve středu hřiště s velkým množstvím soubojů. Střely na branku byly pouze z větší vzdálenosti. Výborně chytající Evjak měl vše pod kontrolou. Druhý poločas začal Liptál aktivněji a z trestných kopů ohrozil branku Dajčar a hlavně Válek, kterému chybělo ke gólu jen pár centimetrů. Utkání spělo k bezbrankové remíze. Bohužel v 91. minutě utkání rozhodčí Václavik pustil dvoumetrovy ofside a unikajícího utočníka stáhnul dva metry pře šestnáctkou Havel a rozhodčí nesmyslně nařídil penaltu. Bohužel ani dlouhé protesty výrok rozhodčího nezměnilo. Faulujicí Havel nedostal ani žlutou kartu. Bohužel tomuto fiasku přihlížel taky delegát. Prlov penaltu proměnil a zápas byl ukončen.