Nábor dětí do fotbalového oddílu

pátek 18.12.2015 | Redakce

Fotbalový klub Liptál, pořádá nábor chlapců a dívek do fotbalového týmu žáků, přípravek, ... (dle věkové kategorie). Noví mladí fotbalisti i fotbalistky mohou přijít každý čtvrtek od 17:00hod. do tělocvičny Základní školy v Liptále. Při první účasti na tréninku prosím o účast také rodiče. Nábor je především určen pro děti, kteří chodí do první až deváté třídy základních škol a také pro děti navštěvující mateřské školky. Fotbalový klub Liptál má zájem o všechny věkové kategorie fotbalistů a fotbalistek. Dolní věková hranice je 5 let. Bližší informace Vám poskytne Ing. Milan Daňa (tel: 777 931 876). Možné fotbalové kategorie jsou mladší přípravka, starší přípravka, mladší žáci, starší žáci a dorost. V současné době je v Liptále založen tým mladší přípravky, mladších žáků a dorostu.
Tatínkové a maminky přijďte mezi nás a nechte Vašeho syna nebo dceru stát se fotbalistou! Hraní fotbalu nezatíží Váš rodinný rozpočet. Vaše dítě najde nové kamarády a díky fotbalu bude mít alespoň trochu pohybu v dnešní době počítačů. Na všechny nové fotbalisty a fotbalistky se již těšíme.
 Ing. Milan Daňa, předseda TJ Start Lipta Liptál

1S.Huslenky
2TJ S.Lačnov5
S.Choryně B
TJ S.Val. Polanka B
TJ Kladeruby 5
TJ S. Branky n.M.
TJ T.Halenkov B 5
TJ S.Střelná
10FC Leskovec
11TJ T. Janová
12Sokol Ratiboř B

Jak dopadnou Muži v podzimní části sezóny 2018?